EFTER ATT HA SUTTIT I MÖTE, eller möjligen abetsgruppsmöte (för det låter väl bättre?) i stort sett hela dagen där det faktiskt fanns utrymme för lite skratt och mycket arbete får jag nog säga att jag är nöjd med dagen. Vi har arbetat med vår testspec och kommit bra långt!
Det blev varken gym eller annat inplanerat denna kväll och det skyller jag helt och hållet på att jag faktiskt inte haft tid 😉
Spännande är det och i morgon ska David hjälpa mig med dom svåra sakerna 😉 Det är en välsignelse att jag har honom!
Snygg mobil 🙂
Petra> Jaaa, och så himla häftig 😉
Aha! Du har verkligen utrustat dig med rätt verktyg ser jag! jag känner mig trygg – den där kommer du verkligen nå ambulansen med! ;-D (den som inte fattar får leta bland svaren i mín blogg)
Snurran> Hihi, jag vet vad du menar 😉
Ååå! Cool! Nu blir man ju lite avundsjuk! 😉
http://bim.blogg.se/1176230377_dags_fr_en_lista_igen.html
Saknade din uppdatering i går! 😉 *Kram*
Jag är ju lite trög. Men först nu fattade jag att din nya mobil är en likadan som Jimmy hade förut. Han tyckte tyvärr aldrig om den… Så nu är den såld, och han har en annan.
Femte kommentaren i rad av mig här nu! 😉 Men jag ville bara säga att jag har mailat dig! *Kram*
Bim> 1. Ska se om jag kan ”lista” mig till helgen 😉
Bim> 2. Är ute och slarvar för mycket så bloggen blir misskött 😉
Bim> 3. Jag älskar den för den ger mmig snabb 3G-uppkoppling till datorn när jag inte är hemma. Samt att jag kan läsa mina mail och kalender 😉
Bim< 4. Jag har läst mailet och tackar innerligt för din omränksamhet samt besvarat 😉
Hej! Jag svarar väl som du då!
1. Okej. Gör det bara om du har TID och om du VILL.
2. Okej! Det låter bra det! Slarva på du!
3. Okej! Du och Jimmy är nog rätt så olika!
4. Okej! Och jag har svarat tillbaka, och du igen, och jag igen!
*Kram*